O firmie

Pomagamy w wyborze najlepszego produktu

Dostarczamy

 Montujemy

Czyścimy

Hever sp. z o.o. jest firmą, która czerpie doświadczenie z działalności PW Program Andrzeja Bartkowskiego, działającej na rynku od 1989 roku, która przez lata była liderem sprzedaży wykładzin na polskim rynku, a przez 27 lat wykonała kilkaset specjalistycznych realizacji na terenie kraju i poza jego granicami.

Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się na etapie wyboru najlepszego dla Państwa produktu. Nasi doświadczeni specjaliści pomagają zapoznać się z aktualną ofertą handlową wiodących producentów wykładzin oraz służą radą, który z produktów najlepiej sprawdzi się w Państwa wnętrzach.

Kolejnym etapem jest przedstawienie Państwu najlepszej oferty cenowej- wieloletnia współpraca z dostawcami daje nam możliwość negocjacji cen wybranych produktów, jak również chemii do ich montażu i konserwacji.

Na ostatním etapie współpracy proponujemy Państwu usługę montażu wszystkich typów wykładzin, które posiadamy w naszej ofercie (w tym wykładzin specjalistycznych). Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi, wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie montażu wykładzin.

Świadczymy również kompleksowo profesjonalne usługi czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów, tapicerki, wykładzin PCV wraz z akrylowaniem i polerowaniem. W naszej pracy posługujemy się maszynami firm Dollco, CleanFix, Karcher oraz Numatic. Wykorzystujemy profesjonalne środki chemiczne firm Buzil, Pro Chem, Ecolab, Dr. Schutz i Kleen Purgatis.